Notice: you are following a F2P guide. Click here for a Core account guide.

If you would like to follow a guide without any mixed parts, try a F2P guide, as they cannot buy mixed parts from the TP.

All guide pages now have a link, at the top in the warning, to a cached version. These cached pages will be good for at least 3 months but will eventually be deleted.

Support for Cooking 400-450 has been added. 450+ needs to be done via the in-game quest system and cannot be handled by these guides.


NA/EU price data only

4 věci o kterých by jste měli vědět:
Normalní průvodce: Chytře vyberou mezi výrobou nebo nákupem součástí předmětu.

Rychlý průvodce: Vytvoří tolikrát stejný předmět kolikrát je potřeba pro zisk 25 bodů. Rychlejší a jednodušší, ale dražší než normální.

Co je toto za stránku? Stále aktuální výrobní průvodce pro Guild Wars 2. Všechny průvodce jsou spočítány na základě aktuálních tržních cen jednou za hodinu za předpokladu, že počítač se skriptem běží a gw2spidy je dostupné. Tento průvodce byl původně určen kamarádům, ale na základě zájmu ze strany Guild Wars 2 komunity, pokračuji ve vylepšování až do současné podoby. Skript bere v úvahu určité "konečné" množství daného předmětu za danou cenu, takže když se vyprodají, nebo jich je velmi málo během aktualizace, tabulka s cenami může být chybná až do další aktualizece.

[Poznámka] Pokud nechcete projít celých výrobním procesem najednou, tak si ho prosím uložte do svého PC. Protože průvodce se neustále mění.

Tip na snížení nákladů: Uložte si průvodce a dejte si nabídky na materiál na tržiště.